HAKKIMIZDA

YYR İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin bir markası olan Silverium gümüş kaplama tepsi, gondol ve meyvelikler ile tül, elyaf, kurdele ve mum çeşitlerini özel anlaşmalı olduğu yurtdışındaki fabrikalarda kendi adına üretimini yaptırmakta ve tüm Türkiye genelinde hizmet veren satış ağı ile siz değerli müşterilerine dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Sektöründe 1972 yılından bugüne süre gelen deneyimi ile yüksek kalitedeki ürünlerini, müşterilerine en iyi hizmet kalitesi ile sunan YYR İç ve Dış Ticaret aynı zamanda geniş ürün yelpazesi ile hizmet verdiği müşterilerine tedarik sürecini tek noktadan karşılama desteği sunmaktadır.

En yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla ve en iyi hizmet kalitesi ile sunmayı kendine ilke edinen YYR İç ve Dış Ticaret, Silverium Markası altında sunduğu ürünlerde yüksek teknolojili üretim, deneyimli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Gümüş ve değerli metaller ile üretilen ürünlerimiz özel kaplamaları sayesinde havayla temas etmeyerek yıllarca parlaklığını korumaktadır.

Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürün gamımız ve özel ürün talepleriniz hakkındaki sorularınız için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,